Tschechisch im Alltag + 3CD (Učebnice češtiny pro německy hovořící)

Kód: 7335043

Úplný název:

Tschechisch im Alltag + 3CD (Učebnice češtiny pro německy hovořící) (Brčáková D., Berglová E.):

Autor a popis:

Brčáková D., Berglová E., Leda, 368 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
433 Kč (590 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha je určena německy mluvícím uživatelům, kteří se chtějí naučit rozumět a mluvit česky. Nejfrekventovanější slovní zásoba (2000 slov) se nacvičuje v živých větných modelech, přičemž zohledňuje německo-české rozdíly i shody. Kromě základních osmnácti lekcí, tematicky zaměřených na komunikativní situace běžného života a vtipně ilustrovaných, obsahuje učebnice poučení o obecné češtině, návody, jak vyplňovat české úřední formuláře, přehledné mluvnické tabulky, nezbytný klíč ke cvičením a souhrnný česko-německý slovník. Součástí učebnice jsou 3 audio CD s nahrávkami dialogických textů a vybraných cvičení. Nahrávky umožňují samoukovi slyšet autentickou českou výslovnost a intonaci, zvykat si na přirozené tempo řeči a pohotově reagovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tschechisch im Alltag + 3CD (Učebnice češtiny pro německy hovořící) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tschechisch im Alltag + 3CD (Učebnice češtiny pro německy hovořící).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tschechisch im Alltag + 3CD (Učebnice češtiny pro německy hovořící) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tschechisch im Alltag + 3CD (Učebnice češtiny pro německy hovořící) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tschechisch im Alltag + 3CD (Učebnice češtiny pro německy hovořící) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Tschechisch im Alltag + 3CD (Učebnice češtiny pro německy hovořící)