Tvoje státní přijímačky na SŠ a gymnázia 2017 - Matematika

Kód: 8820203

Úplný název:

Tvoje státní přijímačky na SŠ a gymnázia 2017 - Matematika (kol.):

Autor a popis:

Kol., Gaudetop, 152 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
219 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Příprava na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia je základem úspěchu. Publikace představuje efektivní způsob přípravy na státní přijímací zkoušky z matematiky. Je cíleně určena k přípravě na přijímací zkoušky na SŠ a gymnázia pro rok 2017 v souladu s aktuální koncepcí a požadavky na státní přijímací zkoušky 2017.

Naleznete zde cvičné testy včetně podrobného rozboru správného postupu řešení s výkladem. Zároveň publikace obsahuje řadu testových úloh a příkladů k procvičení a osvojení si postupů řešení daných typů úloh včetně srozumitelného výkladu k příslušné problematice a početním krokům. Díky tomu se můžete kvalitně a efektivně připravit na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia pro rok 2017.

Publikace je určena zejména pro uchazeče o studium na středních školách či gymnáziích, kteří se chtějí kvalitně a efektivně připravit na státní přijímací zkoušky 2017 z matematiky. Zároveň je určena pro všechny, kteří se v předstihu chtějí připravit na koncepci přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia.

Unikátnost publikace spočívá zejména v podrobném vysvětlení postupů řešení s rozsáhlým a srozumitelným výkladem, čímž je dána možnost uvědomit si veškeré souvislosti a úvahy vedoucí ke správnému řešení a výpočtu. Osvojené úvahy a postupy řešení lze následně úspěšně uplatnit u ostrých přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia v roce 2017 z matematiky.

Hlavním cílem publikace je osvojit si praktické a teoretické znalosti a dovednosti nezbytné ke zdárnému složení státních přijímacích zkoušek na SŠ a gymnázia v roce 2017 z matematiky.

Proč si zakoupit publikaci Tvoje státní přijímačky 2017: MATEMATIKA:
efektivní způsob přípravy na státní přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia pro rok 2017 z matematiky
v souladu s aktuální koncepcí a požadavky na státní přijímací zkoušky pro rok 2017 z matematiky
obsahuje cvičné testy a řadu testových úloh a příkladů k procvičení
součástí je podrobné a srozumitelné vysvětlení postupů řešení v rámci rozsáhlého výkladu

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvoje státní přijímačky na SŠ a gymnázia 2017 - Matematika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvoje státní přijímačky na SŠ a gymnázia 2017 - Matematika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvoje státní přijímačky na SŠ a gymnázia 2017 - Matematika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvoje státní přijímačky na SŠ a gymnázia 2017 - Matematika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvoje státní přijímačky na SŠ a gymnázia 2017 - Matematika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Tvoje státní přijímačky na SŠ a gymnázia 2017 - Matematika