Tvořivý rok - To nejlepší z časopisu Rozmarýna a něco navíc…

Kód: 7359527

Úplný název:

Tvořivý rok - To nejlepší z časopisu Rozmarýna a něco navíc… (Koníčková Mirka): To nejlepší z casopisu Rozmarýna a neco navíc…

Autor a popis:

Koníčková Mirka, Metafora, 143 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

V knize Tvořivý rok najdete spoustu tipů, nápadů a podrobných pracovních postupů s fotografiemi krok za krokem. Nechybí ani osvědčené a vyzkoušené recepty pro všechna čtyři roční období.

Jaro znamená především barevné Velikonoce, pestré dekorace a zdobená vajíčka, tradiční velikonoční menu, ale také zdravá jídla z divokých bylin, která vám vrátí sílu a energii.
Léto je jako stvořené pro setkávání s přáteli. Vytvořte si doplňky pro letní stolování a příjemné posezení v zahradě. Pohostěte blízké domácími dobrotami z letního ovoce podle našich receptů. Vyrobte voňavé dekorace, kosmetiku či rozmanité pochoutky z levandule.
Podzimní příroda je plná pokladů, zářivých barev a atraktivních plodů, z nichž se tvoří úplně samo. Královnami podzimu jsou pak majestátní dýně. Vytvořte si z nich nepřehlédnutelnou výzdobu a lahodné delikatesy.
Vánoce mají jedinečné kouzlo, kterému každý rok s chutí podléháme. Pusťte se do výroby tradičních i originálních vánočních ozdob a dekorací, pečení perníčků, cukroví a dalších dobrot, bez nichž by vánoční atmosféra nebyla ta pravá.
A než zima skončí, nezapomeňte ani na svátek zamilovaných a překvapte své milé s láskou vyrobeným valentýnským dárkem.

S knihou Tvořivý rok všechno zvládnete snadno a hravě.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvořivý rok - To nejlepší z časopisu Rozmarýna a něco navíc… do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvořivý rok - To nejlepší z časopisu Rozmarýna a něco navíc….
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvořivý rok - To nejlepší z časopisu Rozmarýna a něco navíc… (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvořivý rok - To nejlepší z časopisu Rozmarýna a něco navíc… bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvořivý rok - To nejlepší z časopisu Rozmarýna a něco navíc… doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Tvořivý rok - To nejlepší z časopisu Rozmarýna a něco navíc…