Tvůj mozek ví víc, než si myslíš - Nejnovější vědecké poznatky o mozku

Kód: 2493178

Úplný název:

Tvůj mozek ví víc, než si myslíš - Nejnovější vědecké poznatky o mozku (Birbaumer Niels):

Autor a popis:

Birbaumer Niels, Ikar, 256 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

V našem mozku je uloženo jen několik napevno daných vloh, všechny ostatní formuje okolí a naše chování. My sami máme obrovský vliv na své myšlení a jednání za předpokladu, že víme, jak můžeme mozek ovlivnit.
Niels Birbaumer, věhlasný profesor neurologie, na konkrétních případech vysvětluje, jak můžeme sami, bez rizikových medikamentů, vlastními schopnostmi zvládat deprese, úzkosti, ale i následky mozkové mrtvice, epilepsii a další závažná onemocnění mozku.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvůj mozek ví víc, než si myslíš - Nejnovější vědecké poznatky o mozku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvůj mozek ví víc, než si myslíš - Nejnovější vědecké poznatky o mozku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvůj mozek ví víc, než si myslíš - Nejnovější vědecké poznatky o mozku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvůj mozek ví víc, než si myslíš - Nejnovější vědecké poznatky o mozku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvůj mozek ví víc, než si myslíš - Nejnovější vědecké poznatky o mozku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Tvůj mozek ví víc, než si myslíš - Nejnovější vědecké poznatky o mozku