Tvůj první triatlon

Kód: 2043997

Úplný název:

Tvůj první triatlon (Vabroušek Petr): Na (první) triatlon s radami nejlepšího ceského závodníka

Autor a popis:

Vabroušek Petr, Mladá Fronta, 220 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Připravujeme

Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 1.6.2017

231 Kč (289 Kč)
  / ks
koupit

Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 180 dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na severním pólu, šestnáct let jej na dlouhé trati (3,8 km plavání - 180 km kolo - 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 80krát se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval na nejznámější ironman na Havaji, ve více než 30 případech vyhrál a za svůj život porazil nejméně jednou nejlepší triatlonisty světa…
Kdo jiný by měl začínající triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě Petr Vabroušek?

• schránka  Můžete uložit Tvůj první triatlon do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvůj první triatlon.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvůj první triatlon (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvůj první triatlon bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).

S Tvůj první triatlon doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie PŘIPRAVUJEME