Typologie osobnosti: volba povolání, kariéra a profesní úspěch

Kód: 7261220

Úplný název:

Typologie osobnosti: volba povolání, kariéra a profesní úspěch (Čakrt Michal):

Autor a popis:

Čakrt Michal, Management Press, 220 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
251 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
 

Důležitou součástí života každého z nás je práce. Aby byl člověk v životě spokojen, měl by se věnovat takovým činnostem, které co nejlépe odpovídají jeho osobnostnímu typu. Autor, známý trenér a konzultant, ve své nejnovější knize odhaluje zásadní vazby mezi osobnostním typem a volbou povolání a radí, jak v rámci profesní dráhy co nejlépe využít předností a jedinečností toho kterého typu či jak naopak oslabit jeho "slepé skvrny". Ukazuje, co vyhovuje, popř. nevyhovuje jednotlivým typům, v čem dokáží vyniknout, a dokládá, že díky poznání svého osobnostního typu lépe rozpoznáme, jaké dovednosti bychom měli zdokonalit, aby se pro nás staly spíše konkurenční výhodou než překážkou našeho dalšího osobního rozvoje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Typologie osobnosti: volba povolání, kariéra a profesní úspěch do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Typologie osobnosti: volba povolání, kariéra a profesní úspěch.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Typologie osobnosti: volba povolání, kariéra a profesní úspěch (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Typologie osobnosti: volba povolání, kariéra a profesní úspěch bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Typologie osobnosti: volba povolání, kariéra a profesní úspěch doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Typologie osobnosti: volba povolání, kariéra a profesní úspěch