Typologie osobnosti: přátelé, milenci, manželé, dospělí a děti

Kód: 7261112

Úplný název:

Typologie osobnosti: přátelé, milenci, manželé, dospělí a děti (Čakrt Michal):

Autor a popis:

Čakrt Michal, Management Press, 364 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
325 Kč (439 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nová práce autora bestselleru "Typologie osobnosti pro manažery", která se tentokrát neobrací na profesně vymezenou skupinu, ale na nejširší okruh čtenářů, rovněž vychází z typologie osobnosti MBTI (Myer-Briggs Type Indicator), již po desetiletí úspěšně používané v partnerském a profesním poradenství, ve školství apod. Podrobně studuje dynamiku osobnosti, vývoj, jímž lidé konkrétního typu během života procházejí, popř. psychické poruchy, které mohou v důsledku určitých událostí v jejich životě nastat. Autor rozvádí, proč někteří lidé jsou nám od první chvíle sympatičtí a u jiných je tomu naopak. Vtipně a s nadhledem rozebírá přátelské a partnerské vztahy, od stavu zamilovanosti až po manželské soužití, a vliv osobnostního typu na soukromý život. Zabývá se rovněž typologií dětí a odhaluje, jak a proč děti různých typů (lépe nebo hůře) vycházejí se svými rodiči (rovněž různých typů). Neopomíjí ani proces učení (jak si různé typy osvojují znalosti) a přístupy k vyučování, blízké různým osobnostem učitelů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Typologie osobnosti: přátelé, milenci, manželé, dospělí a děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Typologie osobnosti: přátelé, milenci, manželé, dospělí a děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Typologie osobnosti: přátelé, milenci, manželé, dospělí a děti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Typologie osobnosti: přátelé, milenci, manželé, dospělí a děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Typologie osobnosti: přátelé, milenci, manželé, dospělí a děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Typologie osobnosti: přátelé, milenci, manželé, dospělí a děti