Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností

Kód: 7357967

Úplný název:

Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností (Skálová Jana):

Autor a popis:

Skálová Jana, Wolters Kluwer, 264 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
270 Kč (314 Kč)
  / ks  
koupit
 

Přinášíme vám jedinečný ucelený pohled na provázanost obchodněprávní úpravy s účetnictvím společností a daňovou stránkou přeměn obchodních společností.

Nová publikace aktuálně reaguje nejen na poslední významnou novelu zákona o přeměnách, ale rovněž čerpá z dlouholetých praktických zkušeností autorky v pozici auditorky a daňové poradkyně a také je výrazem schopností autorky jako lektorky a přednášející, která jasně a srozumitelně dovede zdůraznit meritum řešených problémů.

Výklad představuje přínosný odborný základ k oblasti přeměn společností, a to nejen pro odborníky v účetní, auditorské a daňové praxi, ale i pro studenty ekonomických oborů vysokých škol. V neposlední řadě publikace poskytuje i zajímavé informace důležité pro vlastníky společností uvažující o některé z forem přeměny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Účetnictví / Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností