Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl

Kód: 7388102

Úplný název:

Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl (Vokáč Petr):

Autor a popis:

Vokáč Petr, XYZ, 240 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kdo byla Mona Lisa? Jak to ve skutečnosti bylo se slavnou jantarovou komnatou? Napsal Ďáblovu bibli sám satan? Co vůbec odhalily vykopávky v bájné Tróji?
Napínavé příběhy, záhady a peripetie týkající se krádeží a případného navrácení známých i méně známých děl z pokladnice světového umění nám přibližuje čtivá kniha renomovaného autora Petra Vokáče. Autor se nespokojuje se zažitými tezemi a výklady, ale snaží se naopak dojít k dosud nevyslovenému a nepublikovanému řešení těchto záhad.
Petr Vokáč předkládá nejen důkladné investigativní postupy, ale přiměje čtenáře aktivně se zapojit do dobrodružného pátrání, což zdánlivě obyčejnou knihu povyšuje na "interaktivní" publikaci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Historické romány / Ukradená Mona Lisa a další nejslavnější loupeže uměleckých děl