Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru...

Kód: 7359347

Úplný název:

Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru... (Morton Carson):

Autor a popis:

Morton Carson, Metafora, 240 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Beletrizovaná výpověď o SKUTEČNÉ KRÁDEŽI NEJSLAVNĚJŠÍHO OBRAZU Z LOUVRU…
Přijměte pozvání do barvitého světa Paříže roku 1911!
Co by mohlo být výnosnější než krádež nejznámějšího obrazu světa? A právě tohle je plán, který se zrodí v hlavě markýze Eduarda Valfierna. Nic menšího než ukradnout ze zdi Louvru samotnou Monu Lisu! Proč by ale nakonec musela být na prodej jenom jedna? Může jich přece být rovných šest! Šest identických kopií, k nerozeznání od originálu.
Zpočátku jde Valfiernův plán hladce, ale všechno se začne hroutit, když protřelého podvodníka zasáhne láska. Láska k paní Ellen, manželce panovačného Joshuy Harta, shodou okolností markýzova nejbohatšího, ale bohužel i nejmstivějšího zákazníka.
Ožívá před námi okouzlující paleta barev secesní Paříže, s veškerou její starosvětskou romantikou. Příběh se řítí vpřed jako vlny rozbouřené Seiny a vrcholí během jiné skutečné události té doby - ničivé povodně Paříže.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru... (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru...