Ulovit miliardáře

Kód: 2041569

Úplný název:

Ulovit miliardáře (Nezval Martin):

Autor a popis:

Nezval Martin, Mladá fronta, 392 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Miliardáře snad touží ulovit každý! Holky, policisté, novináři, politici, umělci, chlápci od náboženství i ženy v nejlepších letech - každý by si rád "uloupl". Ať žije česká smějící se bestie!
Na židovského podnikatele Patrika Grossmana je ušita lidmi z Veřejnoprávní televize krásná mediální bouda. Atmosféra zhoustne natolik, že si do něho může každý kopnout, a tím demonstrovat svou morálnost. I jeho přítelkyně, televizní rosnička, cítí, že by mohl ohrozit její kariéru. Zdálo by se, že musí přijít nezastavitelný pád, když se v marihuanovém opojení dostaví spásný nápad.
A díky němu - a kabalistickým schopnostem hlavního hrdiny, který čím dál častěji vstupuje do transcendentních prostorů, jež jsou pro každého slušného křesťana tabu - se začíná karta obracet. A okolí opět začne měnit rytmus dobových tanců. Podstatnější než příběh je poutavé odhalování hlubších tajemství života, kterým odmítáme naslouchat, a proto se tak často cítíme nešťastní. Jde o jakousi racionální analýzu transcendentna na pozadí strhující story.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ulovit miliardáře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ulovit miliardáře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ulovit miliardáře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ulovit miliardáře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ulovit miliardáře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká literatura