Umění 20. století - Malířství, skulptury a objekty, nová média, fotografie - 2. vydání

Kód: 7391572

Úplný název:

Umění 20. století - Malířství, skulptury a objekty, nová média, fotografie - 2. vydání (kol.):

Autor a popis:

Slovart, 838 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
559 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autoři publikace se ujali gigantického úkolu představit v jediném obsáhlém díle výtvarné umění celého 20. století. Jednotlivé kapitoly jsou věnovány malířství, plastice a objektům, novým médiím a fotografii. Neméně významnou součástí knihy je slovník umělců, který obsahuje biografie a bibliografie 780 osobností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Umění 20. století - Malířství, skulptury a objekty, nová média, fotografie - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Umění 20. století - Malířství, skulptury a objekty, nová média, fotografie - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Umění 20. století - Malířství, skulptury a objekty, nová média, fotografie - 2. vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Umění 20. století - Malířství, skulptury a objekty, nová média, fotografie - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Umění 20. století - Malířství, skulptury a objekty, nová média, fotografie - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Umění 20. století - Malířství, skulptury a objekty, nová média, fotografie - 2. vydání