Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější

Kód: 2422770

Úplný název:

Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější (Taylorová Shirley, Lesterová Alison):

Autor a popis:

Taylorová Shirley, Lesterová Alison, Universum, 180 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Výborné komunikační dovednosti patří k nejsilnějším zbraním v pracovní i soukromé oblasti. Ať už pracujete v manažerské funkci, zakládáte vlastní podnik, nebo právě nastupujete do prvního zaměstnání, vaše schopnost dobře sdělit, o co vám jde a jak toho hodláte dosáhnout, může znamenat rozdíl mezi úspěchem či neúspěchem. Kniha Umění komunikace nabízí praktické a účinné postupy ke zlepšení komunikačních dovedností, a přístupnou, nenásilnou formou učí čtenáře zdolávat komunikační problémy, jasně a sebejistě mluvit, lépe naslouchat, jednat asertivně, komunikovat s ohledem na kulturní rozdíly, lépe komunikovat v týmu a řešit konflikty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Umění komunikace - Odhalte tajemství, která vám pomohou k lepší výkonnosti a uspokojivější