Umění šťastného života - Objevte své nitro a vytvořte si život, po jakém toužíte

Kód: 2424801

Úplný název:

Umění šťastného života - Objevte své nitro a vytvořte si život, po jakém toužíte (Whitehurstová Tess):

Autor a popis:

Whitehurstová Tess, Knižní klub, 296 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Ve své další inspirativní knížce nabízí oblíbená autorka Tess Whitehurstová prověřené a osvědčené postupy, které čtenáře přivedou k harmoničtějšímu a šťastnějšímu životu. Vždyť kdo by netoužil po lásce, zdraví, úspěchu a bohatství? Umění šťastného života vám prozradí, jak těchto cílů dosáhnout. Žádoucí je pracovat na svém přístupu ke světu a poznat i vhodné byliny či rituály, ale v zásadě platí nejdůležitější recept: při všech životních krocích máme šetřit svou energií a oddat se přirozenému plynutí věcí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Umění šťastného života - Objevte své nitro a vytvořte si život, po jakém toužíte do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Umění šťastného života - Objevte své nitro a vytvořte si život, po jakém toužíte.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Umění šťastného života - Objevte své nitro a vytvořte si život, po jakém toužíte (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Umění šťastného života - Objevte své nitro a vytvořte si život, po jakém toužíte bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Umění šťastného života - Objevte své nitro a vytvořte si život, po jakém toužíte doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Umění šťastného života - Objevte své nitro a vytvořte si život, po jakém toužíte