Umění úspěšné komunikace - Jak správně naslouchat, řešit konflikty a mluvit s druhými lidm

Kód: 2475032

Úplný název:

Umění úspěšné komunikace - Jak správně naslouchat, řešit konflikty a mluvit s druhými lidm (Basu Andreas, Faust Liane): Jak správne naslouchat, rešit konflikty a mluvit s druhými lidmi

Autor a popis:

Basu Andreas, Faust Liane, Grada, 112 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

V knížce najdete vše důležité, co potřebujete znát pro úspěšnou komunikaci s druhými lidmi.

Dozvíte se a na řadě příkladů uvidíte, jak pomocí tzv. nenásilné komunikace překonávat nedorozumění, efektivně řešit konflikty a úspěšně vést rozhovory. Naučíte se také správně naslouchat a vnímat pocity a potřeby své vlastní a druhých lidí. Díky nejlepším technikám nenásilné komunikace budete úspěšnější a spokojenější ve svém pracovním i osobním životě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Umění úspěšné komunikace - Jak správně naslouchat, řešit konflikty a mluvit s druhými lidm do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Umění úspěšné komunikace - Jak správně naslouchat, řešit konflikty a mluvit s druhými lidm.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Umění úspěšné komunikace - Jak správně naslouchat, řešit konflikty a mluvit s druhými lidm (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Umění úspěšné komunikace - Jak správně naslouchat, řešit konflikty a mluvit s druhými lidm bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Umění úspěšné komunikace - Jak správně naslouchat, řešit konflikty a mluvit s druhými lidm doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Umění úspěšné komunikace - Jak správně naslouchat, řešit konflikty a mluvit s druhými lidm