Univerzum věcí K estetice každodennosti (Edice 21. století)

Kód: 2002060

Úplný název:

Univerzum věcí K estetice každodennosti (Edice 21. století) (Liessmann Konrad Paul):

Autor a popis:

Liessmann Konrad Paul, Academia, 140 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (245 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Rakouský filozof Konrad Paul Liessmann proslul knihou Teorie nevzdělanosti. Omyly společnosti vědění, která vyvolala lavinu diskusí v evropských zemích. V Univerzu věcí předkládá k úvaze další pronikavé postřehy o současné společnosti. Kniha je souborem dvanácti esejů, v nichž autor s výsostnou filozofickou erudicí zkoumá každodennost našeho života z úhlů, které otvírají nečekané pohledy a odhalují skryté souvislosti. Víme v době automatizace a globalizace, odkud se berou předměty, jež denně používáme? Jaká je nejvražednější droga světa? Jak zacházíme s hudbou? Jaké jsou objekty naší touhy? Mají peníze charakter? A podle čeho se pozná umění? K těmto a mnoha dalším otázkám dospívá autor, jenž své úvahy věnuje zdánlivě nevinným a všedním věcem, které nás běžně obklopují. Vychází v edici 21. století.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Univerzum věcí K estetice každodennosti (Edice 21. století) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Univerzum věcí K estetice každodennosti (Edice 21. století).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Univerzum věcí K estetice každodennosti (Edice 21. století) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Univerzum věcí K estetice každodennosti (Edice 21. století) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Univerzum věcí K estetice každodennosti (Edice 21. století) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Univerzum věcí K estetice každodennosti (Edice 21. století)