Urgentní příjem - Nejčastější znaky, příznaky a nemoci na oddělení urgentního příjmu

Kód: 2043939

Úplný název:

Urgentní příjem - Nejčastější znaky, příznaky a nemoci na oddělení urgentního příjmu (Polák Martin): Nejcastejší znaky, príznaky a nemoci na oddelení urgentního príjmu

Autor a popis:

Polák Martin, Mladá fronta, 768 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
546 Kč (682 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Druhé, doplněné vydání úspěšné knihy, která se věnuje nejčastějším stavům, se kterými se může lékař na oddělení urgentního příjmu setkat, především stavům interní povahy. Součástí publikace jsou seznamy léků pro urgentní použití, kapitoly o třídění pacientů, kteří přicházejí na oddělení urgentního příjmu, o dokumentaci na urgentních příjmech, zásadách transportu pacientů v rámci nemocnice a kapitola o péči o pacienty v terminálním stavu. Vzhledem ke skutečnosti, že nemocnice všech typů již oddělení centrálního příjmu v některé z variant zavádějí, je existence podobného manuálu nezbytná. První vydání bylo rychle rozebráno a druhé bude obsahovat řadu nových a přepracovaných kapitol, včetně vybraných diagnostických a terapeutických algoritmů na urgentním příjmu. Plánuje se i vydání v podobě e-knihy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Urgentní příjem - Nejčastější znaky, příznaky a nemoci na oddělení urgentního příjmu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Urgentní příjem - Nejčastější znaky, příznaky a nemoci na oddělení urgentního příjmu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Urgentní příjem - Nejčastější znaky, příznaky a nemoci na oddělení urgentního příjmu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Urgentní příjem - Nejčastější znaky, příznaky a nemoci na oddělení urgentního příjmu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Urgentní příjem - Nejčastější znaky, příznaky a nemoci na oddělení urgentního příjmu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Urgentní příjem - Nejčastější znaky, příznaky a nemoci na oddělení urgentního příjmu