Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a boh

Kód: 0702096

Úplný název:

Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a boh (Carnegie Dale):

Autor a popis:

Carnegie Dale, Príroda, 104 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Knihy Dala Carnegieho oslovují lidi na celém světe již celé století a jsou stále aktuální. Všechny jeho motivační knihy se staly světovými bestsellery. Tato kniha je inspirována zajímavými a podnětnými myšlenkami Carnegieho. Dozvíte se v ní, jak si získávat přátelé a působit na lidi, jak získat sebevědomí a působivě řečnit, ale i jak se zbavit starostí a začít žít. Autor je vynikající vypravěč a uvádí i mnoho příkladů ze života lidí, kteří nad svými problémy zvítězili.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a boh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a boh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a boh (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a boh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a boh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Úspěch jsi Ty aneb několik nezištných rad od Dala Carnegieho - Jak se stát oblíbeným a boh