Úspěšné koučování týmu - Budování týmu / definice cílů / řešení konfliktů

Kód: 2044042

Úplný název:

Úspěšné koučování týmu - Budování týmu / definice cílů / řešení konfliktů (Linz Lothar): Budování týmu / definice cílu / rešení konfliktu

Autor a popis:

Linz Lothar, Mladá Fronta, 240 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
263 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Vezměte tuto knihu jako nabídku: nenajdete zde žádné zaručené recepty na rozum, ale užitečné a praktické podněty. Může vám pomoci lépe porozumět tomu, co děláte. Tím, že se seznámíte s nejdůležitějšími modely a mechanismy, které působí mezi lidmi, je pak můžete i lépe využívat a snáze dosáhnout úspěchu ve své práci.

Kniha je rozdělena na dvě části.
Část I obsahuje teoretické základy úspěšnéhokoučování.
Část II je zaměřena přímo na každodenní činnost trenéra. Nabízí konkrétní rady, jak zvládat nejdůležitější situace, které autor během své mnohaleté praxe jako sportovní psycholog ve vrcholovém sportu opakovaně zažil.

Tato kniha je zcela vědomě zaměřena na praxi. Autor se omezil jen na několik nejdůležitějších teorií. Mnohé použitelné sportovně-psychologické techniky proto v této knize nenajdete. Se zde představenými koncepty získáte také základní vědomosti o tom, jak koučování funguje a na co si dát pozor.
Kromě toho se dozvíte něco o komunikaci, o základních mechanismech fungování týmů, o vaší vedoucí roli, o faktorech určujících kvalitu vašeho koučování a o významu a práci s cíli. V druhé části knihy si pak vyzkoušíte, jak lze tyto poznatky využít v konkrétních situacích každodenní trenérské práce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Úspěšné koučování týmu - Budování týmu / definice cílů / řešení konfliktů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Úspěšné koučování týmu - Budování týmu / definice cílů / řešení konfliktů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Úspěšné koučování týmu - Budování týmu / definice cílů / řešení konfliktů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Úspěšné koučování týmu - Budování týmu / definice cílů / řešení konfliktů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Úspěšné koučování týmu - Budování týmu / definice cílů / řešení konfliktů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Úspěšné koučování týmu - Budování týmu / definice cílů / řešení konfliktů