Úspěšně s kůží na trh - Jak si vybudovat dobré jméno - 13 kapitol

Kód: 8635307

Úplný název:

Úspěšně s kůží na trh - Jak si vybudovat dobré jméno - 13 kapitol (Gordon-Smith Rostya, Staňková Věra):

Autor a popis:

Gordon-Smith Rostya, Staňková Věra, INSIGNIS, 232 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
233 Kč (333 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

V dnešním světě existuje mnoho lidí, kteří něco dovedou. Ne každý však dokáže svoji práci či znalosti prodat. Lidově řečeno - jít se svou kůží na trh. Tato kniha přináší inspiraci všem, kteří se o to chtějí pokusit. Kteří chtějí vystoupit z anonymity, získat si respekt svého okolí, vést lidi, řídit lépe týmy a prezentovat své názory i myšlenky na veřejnosti, a stát se tak veřejně aktivními a známými lidmi. Populárně-naučná kniha shrnuje více než dvacetileté zkušenosti obou autorek v oblasti řízení lidí, marketingu a médií. Je doplněna celou řadou citátů, příkladů z praxe, příběhů ze života a několika rozhovory se zajímavými lidmi z oblasti podnikání, umění a sportu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Úspěšně s kůží na trh - Jak si vybudovat dobré jméno - 13 kapitol do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Úspěšně s kůží na trh - Jak si vybudovat dobré jméno - 13 kapitol .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Úspěšně s kůží na trh - Jak si vybudovat dobré jméno - 13 kapitol (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Úspěšně s kůží na trh - Jak si vybudovat dobré jméno - 13 kapitol bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Úspěšně s kůží na trh - Jak si vybudovat dobré jméno - 13 kapitol doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Úspěšně s kůží na trh - Jak si vybudovat dobré jméno - 13 kapitol