Utajená magie - Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků

Kód: 7243546

Úplný název:

Utajená magie - Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků (Clydesdaleová Ruth):

Autor a popis:

Clydesdaleová Ruth, Brána, 208 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
37 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

V průběhu dějin se hrstce vyvolených podařilo proniknout do hloubi poznání jiných světů a dimenzí. Autorka knihy Utajená magie se vydává na cestu za jejich myšlenkami. Na této cestě čtenář objeví tajemství lidského pokolení, odhalené řeckými filozofy, složité perské techniky alchymie, astrologie a magie, vliv magie na vzdělance a vynálezce, jakými byli Pythagoras, Paracelsus, Galileo, Koperník nebo Newton, odraz starověkých mystérií v umění a literatuře a inspiraci, kterou v sobě dodnes skrývají okultní společnosti typu svobodných zednářů, rosenkruciánů či theosofů. Zajímavou knihu, v níž se čtenáři dozvědí mnoho nových, dosud neznámých informací, bohatě doplňují černobílé ilustrace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Utajená magie - Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Utajená magie - Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Utajená magie - Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Utajená magie - Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Utajená magie - Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Utajená magie - Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků