Utajené zápisníky Agathy Christie - Jak se rodily její detektivní příběhy

Kód: 2422797

Úplný název:

Utajené zápisníky Agathy Christie - Jak se rodily její detektivní příběhy (Curran John):

Autor a popis:

Curran John, Knižní klub, 528 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace vydávaná u příležitosti 120. výročí narození Agathy Christie poodkrývá největší tajemství královny detektivek: jak se z jejích tužkou psaných poznámek, seznamů a nástinů - shromážděných v celkem 73 zápisnících ukrytých až dosud před zraky veřejnosti - zrodilo takové množství úspěšných detektivních románů, povídek a divadelních her. Alternativní rozuzlení, názvy knih či jména postav, vyškrtnuté scény nebo také osnovy titulů, které nakonec nikdy nenapsala - dílo Johna Currana (doplněné mj. o fotografie nejzajímavějších listů zápisníků) odhaluje hojnost nezveřejněných materiálů včetně dvou dokončených povídek s Herculem Poirotem, které se nikdy nedočkaly otištění - jsou jimi Příhoda s míčkem pro psa a doposud neznámý třináctý herkulovský úkol.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Utajené zápisníky Agathy Christie - Jak se rodily její detektivní příběhy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Utajené zápisníky Agathy Christie - Jak se rodily její detektivní příběhy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Utajené zápisníky Agathy Christie - Jak se rodily její detektivní příběhy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Utajené zápisníky Agathy Christie - Jak se rodily její detektivní příběhy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Utajené zápisníky Agathy Christie - Jak se rodily její detektivní příběhy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Utajené zápisníky Agathy Christie - Jak se rodily její detektivní příběhy