Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od nepohody k nalezení vnitřního míru + CD

Kód: 7359435

Úplný název:

Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od nepohody k nalezení vnitřního míru + CD (Weiss Brian L.): Od nepohody k nalezení vnitrního míru

Autor a popis:

Weiss Brian, Metafora, 88 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Od nepohody k nalezení vnitřního míru, součástí knihy je CD s antistresovou nahrávkou.
Stres, starosti a potíže? Nebo klid, pohoda a dobré zdraví? Vyberte si.

Stres je zabiják - o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, bere nám pocit štěstí a radost ze života, poškozuje zdraví a snižuje vitalitu. Naopak zvyšuje krevní tlak a přímo ničí srdce. Oslabuje imunitní systém a otvírá bránu nejrůznějším nemocem. Stresujeme se kvůli šéfovi, penězům, partnerským problémům, dětem… Proč to tedy dopustíme?
Nemusíme si to nechat líbit. Stačí se naučit několika velice snadným, ale nesmírně účinným relaxačním technikám.
A protože samotná četba by nejspíš nestačila, nabízíme vám ještě něco navíc. Nahrávka na přibaleném CD vás povede k blahodárnému uvolnění. Umožní vám zbavit se napětí, které škodí vašemu tělu i duchu. Pomůže vám odstranit bloky a překážky bránící vnitřnímu míru a spokojenosti a ochrání vás před mnoha chorobami a potížemi.
„Zkuste to,“ nabádá nás doktor Weiss. „Nemáte co ztratit, můžete pouze získat.“ Přesvědčte se sami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od nepohody k nalezení vnitřního míru + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od nepohody k nalezení vnitřního míru + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od nepohody k nalezení vnitřního míru + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od nepohody k nalezení vnitřního míru + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od nepohody k nalezení vnitřního míru + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od nepohody k nalezení vnitřního míru + CD