V každém okamžiku šik - Tajemství a tipy Francouzek jak zůstat krásná, mít styl a šarm

Kód: 2492670

Úplný název:

V každém okamžiku šik - Tajemství a tipy Francouzek jak zůstat krásná, mít styl a šarm (Jettová Tish):

Autor a popis:

Jettová Tish, Ikar, 240 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Tajemství a tipy Francouzek pro stálou krásu, styl a šarm Francouzky jistého věku (ty nad čtyřicet) jsou zajímavé, pečují o svůj intelekt a umění konverzace stejně jako o šarm a fyzický vzhled. Působí mladší, než ve skutečnosti jsou, a úchvatný styl si udrží po celý život. Americká módní novinářka zkoumá, jak se jejich oblečení, krása, stravovací návyky a péče o vlasy mění v průběhu historie a jak některé součásti osobitého stylu Francouzek zůstávají neměnné. Ukazuje, že Francouzky zdůrazňují své přednosti a jen zřídka hovoří o svých slabinách, chybách nebo obavách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit V každém okamžiku šik - Tajemství a tipy Francouzek jak zůstat krásná, mít styl a šarm do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s V každém okamžiku šik - Tajemství a tipy Francouzek jak zůstat krásná, mít styl a šarm.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení V každém okamžiku šik - Tajemství a tipy Francouzek jak zůstat krásná, mít styl a šarm (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na V každém okamžiku šik - Tajemství a tipy Francouzek jak zůstat krásná, mít styl a šarm bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S V každém okamžiku šik - Tajemství a tipy Francouzek jak zůstat krásná, mít styl a šarm doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Krása a styl

 
Knihkupectví / Volný čas / Krása a styl / V každém okamžiku šik - Tajemství a tipy Francouzek jak zůstat krásná, mít styl a šarm