Vábivý jako hřích

Kód: 7303480

Úplný název:

Vábivý jako hřích (Johnson Susan):

Autor a popis:

Johnson Susan, Domino, 350 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Když mladá Rosalinda ovdověla, odhalila tajemství svého zesnulého muže, zdánlivě ctihodného knihkupce: celá léta psal a vydával erotické romány. Po první vlně zděšení si Rosalinda uvědomí, že vzhledem k neutěšené finanční situaci jí nezbude než navázat na manželovo dílo.
Sama žasne, jak se jí na tomto literárním poli daří, a tak se pozvolna začíná stavět na vlastní nohy. Pak ji ovšem jednoho dne navštíví právník vévody z Grovelandu s nabídkou na odkup rodinného knihkupectví. Vévoda má totiž v plánu získat celý blok domů a přestavět jej na honosné byty pro londýnskou honoraci. Rosalinda neváhá a nabídku, byť lákavou, okamžitě odmítá. Za nic na světě by se nevzdala milovaného knihkupectví, a krom toho z hloubi duše pohrdá floutky vévodova ražení, kteří svůj život dělí mezi hazardní herny a lože přelétavých žen.
Groveland, jemuž přátelé ironicky přezdívají Mnich, se ale nehodlá jen tak vzdát. Když neuspěl s penězi, rozhodne se vůči Rosalindě uplatnit svůj šarm, kterému zatím žádná neodolala. A neodolá ani Rosalinda - ale přesto i nadále odmítá svolit k prodeji. Co ještě musí vévoda udělat, aby Rosalinda nabyla dojmu, že spojením s ním v žádném ohledu neztratí?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vábivý jako hřích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vábivý jako hřích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vábivý jako hřích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vábivý jako hřích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vábivý jako hřích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy