Václav Klaus – Česká republika na rozcestí – Čas rozhodnutí

Kód: 2532023

Úplný název:

Václav Klaus – Česká republika na rozcestí – Čas rozhodnutí (Sedláčková Blanka):

Autor a popis:

Klaus a kolektiv Václav, FRAGMENT, 232 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
221 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Jedním z hlavních směrů činnosti Institutu Václava Klause (IVK) je zabývat se aktuálními problémy naší společnosti a ekonomiky.
Kniha s názvem "Česká republika na rozcestí - čas rozhodnutí", kterou IVK pro čtenáře připravil, se zaobírá politicko-společenskými a ekonomickými problémy, při čemž obě tyto skupiny považuje za stejně důležité. Primární pozornost je věnována systémovým příčinám naší ekonomické a společenské krize a hodnocení důsledků vládní hospodářské politiky. Hledá odpovědi na to, proč u nás zjevně došlo k výraznému ekonomickému zpomalení a proč česká ekonomika vykazuje takovou míru zablokování a neschopnosti obnovit svůj růstový potenciál, má-li ho vůbec k dispozici. Stejně hlubokou krizi vidí v rovině politické a společenské, kde se projevují závažné důsledky rozpadu západních hodnot. V závěru si klade za cíl hledat východiska a formulovat náměty pro adekvátní reakci na existující problémy, včetně radikálního doporučení ohledně našeho postavení v rámci Evropské unie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Václav Klaus – Česká republika na rozcestí – Čas rozhodnutí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Václav Klaus – Česká republika na rozcestí – Čas rozhodnutí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Václav Klaus – Česká republika na rozcestí – Čas rozhodnutí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Václav Klaus – Česká republika na rozcestí – Čas rozhodnutí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Václav Klaus – Česká republika na rozcestí – Čas rozhodnutí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Václav Klaus – Česká republika na rozcestí – Čas rozhodnutí