Valašská kuchařka - Lidové recepty pro zdraví + Recepty s pohankou ke zdraví

Kód: 9054722

Úplný název:

Valašská kuchařka - Lidové recepty pro zdraví + Recepty s pohankou ke zdraví (Vašák Jaroslav): + Pohankové recepty pro vaši kuchyni

Autor a popis:

Vašák Jaroslav, Nakladatelství Stopa, 144 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
202 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

V knize Valašská kuchařka, s podtitulem Recepty s pohankou ke zdraví, shromáždil autor více než 80 kuchařských publikací, mistr kuchař Jaroslav Vašák, historické i současné recepty z Valašska. Seřazeny jsou podle typu pokrmů, od polévek přes různé druhy masa, bezmasé pokrmy až po moučníky a nápoje. Obsáhlou kapitolu věnuje autor pokrmům z pohanky, vyhledávané především kvůli příznivým účinkům, které má na lidské zdraví. Pohanka představuje hlavní alternativu pro pacienty, kteří dodržují bezlepkovou dietu a ze svého jídelníčku museli vyloučit pšeničnou, žitnou, ječmennou i ovesnou mouku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Valašská kuchařka - Lidové recepty pro zdraví + Recepty s pohankou ke zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Valašská kuchařka - Lidové recepty pro zdraví + Recepty s pohankou ke zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Valašská kuchařka - Lidové recepty pro zdraví + Recepty s pohankou ke zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Valašská kuchařka - Lidové recepty pro zdraví + Recepty s pohankou ke zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Valašská kuchařka - Lidové recepty pro zdraví + Recepty s pohankou ke zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Valašská kuchařka - Lidové recepty pro zdraví + Recepty s pohankou ke zdraví