Válečný rok 1942 v Protektorátu Čechy a Morava a v okupované Evropě

Kód: 8721199

Úplný název:

Válečný rok 1942 v Protektorátu Čechy a Morava a v okupované Evropě (kol.):

Autor a popis:

Kol., Ústav pro studium totalitních, 184 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
73 Kč (100 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sympozium Válečný rok 1942 v Protektorátu Čechy a Morava a v okupované Evropě uspořádané Ústavem pro studium totalitních režimů 4. října 2012 navázalo na mezinárodní sympozium Válečný rok 1941 v československém domácím a zahraničním odboji, které zorganizoval ÚSTR v roce 2011. Studie, jež tento sborník obsahuje, se kromě politického a správního vývoje protektorátu, podob propagandy, postavení domácího odboje, historie terezínského ghetta a projevů protižidovské politiky zabývají také vizuální pamětí nacistických zločinů spáchaných v roce 1942 v protektorátu i na východní frontě. Zvláštní pozornost je věnována mezinárodnímu ohlasu na atentát na Reinharda Heydricha a jeho me-zinárodněprávním souvislostem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Válečný rok 1942 v Protektorátu Čechy a Morava a v okupované Evropě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Válečný rok 1942 v Protektorátu Čechy a Morava a v okupované Evropě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Válečný rok 1942 v Protektorátu Čechy a Morava a v okupované Evropě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Válečný rok 1942 v Protektorátu Čechy a Morava a v okupované Evropě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Válečný rok 1942 v Protektorátu Čechy a Morava a v okupované Evropě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Moderní dějiny

 
Knihkupectví / Historie / Světové dějiny / Moderní dějiny / Válečný rok 1942 v Protektorátu Čechy a Morava a v okupované Evropě