Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - CDmp3

Kód: 1531233

Úplný název:

Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - CDmp3 (Halík Tomáš):

Autor a popis:

Halík Tomáš, AudioStory, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Profesor UK, prezident České křesťanské akademie a farář Akademické farnosti Praha, člen Evropské akademie věd a umění, Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D. patří mezi významné české intelektuály a morální autority, uznávané doma i ve světě. Je autorem řady knih, přeložených do různých světových jazyků. Působil mj. jako konzultor Pražské rady pro dialog s nevěřícími v Římě a jako člen "Evropské rady moudrých" v Bruselu, byl hostujícím profesorem mj. na univerzitách v Oxfordu a Cambridge.

Věnuje se mezináboženskému dialogu, byl v USA a Rakousku vyznamenán za zásluhy o toleranci a duchovní svobodu. V letech 2006 - 2007 dostal doma i v zahraničí prestižní ceny za literaturu. Tomáš Halík považuje za své hlavní poslání duchovní doprovázení lidí hledajících a tázajících se. Svými kázáními v univerzitním kostele Nejsvětějšího Salvátora v Praze se snaží oslovit i ty, "kteří nezdomácněli v kostelních lavicích".

Nabízíme výběr z jeho meditací nad liturgickými texty hlavních křesťanských svátků, Vánoc a Velikonoc. Tato nahrávka byla věnována životnímu jubileu Tomáše Halíka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - CDmp3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - CDmp3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - CDmp3 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - CDmp3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - CDmp3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - CDmp3