Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni

Kód: 8731016

Úplný název:

Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni (Skopová Kamila): Tradice Vánoc v ceské kuchyni

Autor a popis:

Skopová Kamila, Akropolis, 56 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
50 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Když jsme obdrželi milý rukopis Kamily Skopové v roce 2004, netušili jsme, jakou tradici vánočních knížek s ním otevíráme. Od té doby vychází tato drobná knížka téměř každoročně ve stále se zvyšujícím nákladu. Čím si Vánoční svátky získaly zájem čtenářů? - Vánoční publikace Kamily Skopové (1944), výtvarnice a folkloristky, žijící v malé roubence na Vysočině u Hlinska, zpřítomňuje atmosféru českých Vánoc skrze téma, jež je v rámci vánočních zvyků dodnes u nás nejživější - tj. téma sváteční kuchyně. V poutavě psaném povídání o tom, co servírovali naši předci na vánoční stůl, s jakými zvyky a tradicemi, najdeme i praktické vánoční recepty, aktualizované na dnešní běžně dostupné suroviny. Knížku doprovází autorka jemnými ilustracemi. Není tedy divu, že na Vánoční svátky navázala postupně celá série autorčiných knížek, mapující svátky a obyčeje velikonoční, rodinné a také svět dětských her a radostí.

Nahlédnout do Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni Nahlédnout do Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vánoční svátky o století zpátky aneb Tradice Vánoc v české kuchyni