Vaříme bez soli - Recepty a postupy přípravy teplých pokrmů

Kód: 7281471

Úplný název:

Vaříme bez soli - Recepty a postupy přípravy teplých pokrmů (Légl Miroslav): Recepty a postupy prípravy teplých pokrmu

Autor a popis:

Légl Miroslav, Eminent, 416 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
315 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Nechcete nebo nemůžete solit? Rádi byste omezili slaná jídla ve svém jídelníčku? Naše strava je nositelem řady přebytků a balastu, které narušují fungování lidského organismu a poškozují tělesné orgány. Jedním z významných negativních činitelů je ohromující nadbytek soli, již potravou tělu dlouhodobě dodáváme. Tato kniha je sestavena tak, aby mohla být významným pomocníkem pro zkušené kuchaře i pro ty, kteří s kuchařským uměním začínají. Populární formou, a přitom velmi názorně a systematicky podává způsoby přípravy teplých pokrmů bez použití soli a solených polotovarů, a to nejen v domácích podmínkách. Obsahuje dokonalé praktické informace a více než 900 konkrétních kuchařských receptů pro ty, kteří musí nebo chtějí solení výrazně omezit. Je zároveň určena lidem, pro něž je příprava pokrmů s výrazným omezením nebo úplným vyloučením soli - včetně té, jež se skrývá v průmyslových produktech - novinkou a projevem životního stylu, snahou o zlepšení stravitelnosti potravy a aktuálního i dlouhodobého zdravotního stavu, a tím i celkové kvality života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vaříme bez soli - Recepty a postupy přípravy teplých pokrmů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vaříme bez soli - Recepty a postupy přípravy teplých pokrmů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vaříme bez soli - Recepty a postupy přípravy teplých pokrmů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vaříme bez soli - Recepty a postupy přípravy teplých pokrmů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vaříme bez soli - Recepty a postupy přípravy teplých pokrmů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vaříme bez soli - Recepty a postupy přípravy teplých pokrmů