Vaříme s Vendy! - Poctivá česká kuchařka a ještě něco navíc

Kód: 2608555

Úplný název:

Vaříme s Vendy! - Poctivá česká kuchařka a ještě něco navíc (Špetlíková Vendula):

Autor a popis:

Špetlíková Vendula, Marketing Strategy, 252 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
366 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Vendy je svým přístupem v dnešní době ojedinělá. Je to normální mladá maminka dvou dětí, která ráda vaří a peče. Navíc šla svou vlastní cestou, takže vaří jednoduše, z dobře dostupných surovin a nejvíce klasická česká jídla. Všechny fotografie receptů nafotila sama ihned po jejich uvaření či upečení, bez aranžování a food stylingu, takže pokrmy na fotkách vypadají tak, jaké jsou ve skutečnosti.

Ať už jste začínající kuchařka nebo pro svou rodinu vaříte již mnoho let, v této knize určitě najdete recepty, které si oblíbíte, či inspiraci k vašemu každodennímu vaření.

KNIHA OBSAHUJE PŘES 430 RECEPTŮ, PŘES 250 PLNOBAREVNÝCH STRAN A KAŽDÝ RECEPT MÁ SVOU VLASTNÍ FOTOGRAFII I POPIS. TOUŽÍTE PO KUCHAŘCE, PODLE KTERÉ UVAŘÍTE VŠECHNA JÍDLA JEDNODUŠE A PŘIROZENĚ A NAVÍC Z DOBŘE DOSTUPNÝCH SUROVIN? AŤ UŽ PRO SEBE NEBO JAKO DÁREK PRO SVÉ BLÍZKÉ JE TU PRO VÁS JEDINEČNÁ A POCTIVÁ ČESKÁ KUCHARKA VAŘÍME S VENDY!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vaříme s Vendy! - Poctivá česká kuchařka a ještě něco navíc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vaříme s Vendy! - Poctivá česká kuchařka a ještě něco navíc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vaříme s Vendy! - Poctivá česká kuchařka a ještě něco navíc (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vaříme s Vendy! - Poctivá česká kuchařka a ještě něco navíc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vaříme s Vendy! - Poctivá česká kuchařka a ještě něco navíc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Vaříme s Vendy! - Poctivá česká kuchařka a ještě něco navíc