Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život

Kód: 9055680

Úplný název:

Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život (Springett Tara): Jak si najít a udržet partnera na celý život

Autor a popis:

Springett Tara, Podnikatelé, 212 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
154 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha je určená všem, kteří si chtějí najít partnera - svou spřízněnou duši, či chtějí zásadně zlepšit stávající partnerský vztah. Opravdové vztahy spřízněných duší jsou sice mimořádně vzácné, nicméně vypěstovat si takový vztah ve svém životě může každý, kdo pochopí principy jeho fungování a vybere si k tomu vhodného partnera. V knize Vaše spřízněná duše najdete vše, co o tom potřebujete vědět a co se k tomu potřebujete naučit. Její autorka Tara Springett poskytuje jednoduchá vodítka a cvičení, která vám pomohou rozpoznat vzorce chování, jež vás dovedou k ideálnímu životnímu partnerovi, k vytvoření a udržení vztahu plného souznění a spokojenosti. Myslíte si, že více obětavosti vám přinese více lásky? Ne, ve vztahu je zásadní dodržovat zákon rovnováhy! Myslíte si, že rozdíly mezi mužským a ženským principem jsou příčinou nesouladu? Naopak, jsou podmínkou souladu! Právě překvapivost odhalení Tary Springett bude možná hybnou silou, která vás jiným pohledem na vztahy přivede k jiným vztahům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život