Vášeň a strach

Kód: 2761524

Úplný název:

Vášeň a strach (Robertsová Nora):

Autor a popis:

Robertsová Nora, Harper Collins, 352 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 17.11.2016
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dvojí obraz
Ariel je úspěšná herečka, která má ráda život a užívá si ho plnými doušky. Zahrát si krutou bývalou manželku známého scenáristy Bootha DeWitta v jeho autobiografickém filmu je role, která se neodmítá. Nejenže může prokázat své herecké schopnosti, ale především pracovat s člověkem, jehož už dlouho obdivuje.
Booth se však dávno zařekl, že s herečkami nechce mít nic společného! A tak Ariel, která se s děsivou přesností zhostila hlavní role, nevěří ani slovo. Přesto ho k ní něco přitahuje. Je na Ariel, aby ho naučila vidět vřelou a otevřenou ženu, jakou doopravdy je, a ukázala mu, že i on se může znovu zamilovat.

Pohyb v temnotě
Slavná hudební skladatelka Maggie se po smrti manžela rozhodne opustit Los Angeles a nastěhuje se do starého domu u Morganvillu na východním pobřeží. Cliff, majitel firmy, kterou si najme na úpravu pozemku, i přes to, že to mezi nimi jiskří, pochybuje, že tu Maggie vydrží déle než měsíc.
Jenže pak je odhaleno deset let staré tajemství bývalých majitelů domu. Maggie se ocitá ve víru událostí, které jí znepříjemňují klidné dny na venkově i počínající vztah s Cliffem. Kdo z místních byl zapleten do vraždy bývalého majitele? Má s ní něco společného i Cliff?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vášeň a strach do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vášeň a strach.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vášeň a strach (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vášeň a strach bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vášeň a strach doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy