Vatikán - Sbírka malířství starých mistrů a dalších více než 300 uměleckých děl ze sbírek

Kód: 7391864

Úplný název:

Vatikán - Sbírka malířství starých mistrů a dalších více než 300 uměleckých děl ze sbírek (Grebe Anja): Sbírka malírství starých mistru + DVD-ROM

Autor a popis:

Grebe Anja, SLOVART, 563 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
799 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Luxusní publikace přináší ve 22 kapitolách, uspořádaných podle jednotlivých vatikánských muzeí, reprodukce všech maleb starých mistrů z vatikánských muzeí a navíc stovky dalších uměleckých pokladů z papežských sbírek. Vatikán patří k nejčastěji navštěvovaným místům na světě a je sídlem mnoha muzeí a galerií, které uchovávají jedny z nejvýznamnějších uměleckých sbírek v dějinách lidstva. Od Michelangelovy Piety a Sixtinské kaple přes Raffaelovy fresky až po zahradní architekturu a světově významné staré rukopisy. Každé z 976 uměleckých děl je doprovázeno stručnou faktografickou informací, ke 180 nejvýznamnějším se pak vztahují delší články od historičky umění Anji Grebe, zaměřené na osobu autora a jeho inspirace, dobově specifické rysy díla, jeho význam pro dějiny umění a na to, jak se na ně nejlépe dívat a čeho si všímat. Přiložený disk DVD-ROM obsahuje všechny obrazy z knihy a umožňuje čtenářům jejich zvětšení a prohlížení detailů i vyhledávání a třídění obrazů podle kategorie, autora, data vzniku nebo dle umístění ve vatikánských muzeích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vatikán - Sbírka malířství starých mistrů a dalších více než 300 uměleckých děl ze sbírek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vatikán - Sbírka malířství starých mistrů a dalších více než 300 uměleckých děl ze sbírek .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vatikán - Sbírka malířství starých mistrů a dalších více než 300 uměleckých děl ze sbírek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vatikán - Sbírka malířství starých mistrů a dalších více než 300 uměleckých děl ze sbírek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vatikán - Sbírka malířství starých mistrů a dalších více než 300 uměleckých děl ze sbírek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Vatikán - Sbírka malířství starých mistrů a dalších více než 300 uměleckých děl ze sbírek