Vědomá dieta - Jak změnit váš vztah k jídlu, abyste dosáhli trvalého úbytku váhy a cítili

Kód: 7390421

Úplný název:

Vědomá dieta - Jak změnit váš vztah k jídlu, abyste dosáhli trvalého úbytku váhy a cítili (Wolever Ruth Q., Reardon Beth): Jak zmenit váš vztah k jídlu, abyste dosáhli trvalého úbytku váhy a cítili se plni života

Autor a popis:

Wolever Ruth Q., Reardon Beth, Omega, 335 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Jak změnit svůj vztah k potravinám pro trvalé udržení váhy a plné zdraví. Každý rok se miliony lidí dají slib, že zhubnou, ale největší překážku jsou zakořeněné stravovací návyky. Komerční diety nejenže neřeší podstatu tohoto chování, ale při neúspěchu navíc sráží sebevědomí, Několik takových neúspěchů může být pro člověka velmi bolestných. Dva přední odborníci z Duke Center for Integrative Medicine nám nyní poprvé nabízejí zcela jiný přístup k jídlu a zdraví – program, který krok za krokem boří staré zaběhnuté postupy a poskytuje nové možnosti – podporuje vnitřní motivaci člověka. Kniha zkoumá, jak různé potraviny a nápoje ovlivňují náš organismus na biochemické úrovni a jak můžeme vnímat naše vlastní vnitřní signálů prostřednictvím meditace. Kniha nenabízí řešení „všechno nebo nic“, ale snaží se v člověku posílit vůli a přesvědčení, což je pro dosažení cíle nezbytné. Tato dieta se zaměřuje na naše zvyky, stres, zdravou výživu, cvičení, vztahy a dokonce i duchovní postoje a meditační cvičení, behaviorální techniky. Kniha nám pomůže zvládat chuť k jídlu, zastavit emocionální přejídání, jak najít čas na cvičení. Útočí přímo na nezdravé spouštěče, které pohání naše nezdravé životní návyky. Zkuste i vy zdravě hubnout a udržet váhu po celý život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vědomá dieta - Jak změnit váš vztah k jídlu, abyste dosáhli trvalého úbytku váhy a cítili do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vědomá dieta - Jak změnit váš vztah k jídlu, abyste dosáhli trvalého úbytku váhy a cítili .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vědomá dieta - Jak změnit váš vztah k jídlu, abyste dosáhli trvalého úbytku váhy a cítili (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vědomá dieta - Jak změnit váš vztah k jídlu, abyste dosáhli trvalého úbytku váhy a cítili bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vědomá dieta - Jak změnit váš vztah k jídlu, abyste dosáhli trvalého úbytku váhy a cítili doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vědomá dieta - Jak změnit váš vztah k jídlu, abyste dosáhli trvalého úbytku váhy a cítili