Veganská kuchyně - Vše co potřebujete vědět o rostlinné stravě a veganském životním stylu

Kód: 7370357

Úplný název:

Veganská kuchyně - Vše co potřebujete vědět o rostlinné stravě a veganském životním stylu (Adams Gerrie Lynn, Newman Joni M.): Vše co potrebujete vedet o rostlinné strave a veganském životním stylu

Autor a popis:

Newman Joni M., Lynn Adams Gerrie, Synergie, 176 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (389 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Pokud přemýšlíte o tom, že byste se stali vegany, ale nejste si jistí, jak začít, pak je tato kniha pro vás ta pravá. Chcete-li přejít na rostlinnou stravu anebo jenom vyzkoušet nový stravovací styl bude pro vás tato kuchařka skvělým průvodcem. Autorka Joni Marie Newman a odbornice na výživu Geriie Lynn Adams vás s lehkostí provedou všemi "jak a proč" přechodu na veganský styl - od toho jaké potraviny jíst, přes ty, kterým se vyhnout až po jednoduché a zároveň lahodné recepty. Uvidíte, že zdravý a soucitný životní styl neznamená, že musíte přinést nějaké oběti - naopak, seznámíte se s potravinami, které jste možná ještě neochutnali a zjistíte, že se z nich dají vykouzlit hotové zázraky. Například šlavějové ravioli, pořádný veganský burger, ořiškovo ovocné palačinky nebo karamel z vlašských ořechů. Prostě vše, co potřebujete vědět o rostlinné stravě a veganském životním stylu najdete v této publikaci a to včetně několika vzorových menu, kterými si zpestříte celý den.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Veganská kuchyně - Vše co potřebujete vědět o rostlinné stravě a veganském životním stylu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Veganská kuchyně - Vše co potřebujete vědět o rostlinné stravě a veganském životním stylu .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Veganská kuchyně - Vše co potřebujete vědět o rostlinné stravě a veganském životním stylu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Veganská kuchyně - Vše co potřebujete vědět o rostlinné stravě a veganském životním stylu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Veganská kuchyně - Vše co potřebujete vědět o rostlinné stravě a veganském životním stylu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Veganská kuchyně - Vše co potřebujete vědět o rostlinné stravě a veganském životním stylu