Velbloud a Ibis - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti

Kód: 9058095

Úplný název:

Velbloud a Ibis - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti (Skálová Adriana): Knížka ke ctení, vyrábení a hraní nejen pro nemocné deti

Autor a popis:

Skálová Adriana, Cesta domů, 40 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Když je člověk hodně nemocný, tak spí a nemá chuť nic dělat. Ale když je mu líp a musí ještě být v posteli a je malý a neumí si ještě číst dlouhé romány…tak má dlouhou chvíli. Cesta domů nabízí smysluplné a veselé využití takového času nemocným dětem a nejen jim. Snažíme se ukázat, že čas nemoci není jen těžký, ale může být šancí k zastavení se a tvoření toho, na co normálně nemáme čas.
Začínáme vydávat řadu knížek, které neskončí přečtením pohádek: děti je obydlí, dotvoří podle sebe a mohou si s nimi hrát. Nebo je pak mohou někomu darovat – daleko hezčí, než když je dostaly.

Autorka namalovala do nemocnice dětem na skleněné dveře dvojice zvířat. Pak k nim napsala jejich příběhy. Nakonec zvířata došla do této knížky, můžete si o nich číst, skládat, vystřihovat je a obydlet jimi pestrý prales uvnitř knihy.

Knihy z této řady si děti mohou vlastnoručně přetvořit do trojrozměrné kulisy pomocí nůžek a lepidla. Čas v posteli si mohou zkrátit nejen čtením příběhů, ale i skládáním zvířátek a hraním si s nimi. Autorkou textu, ilustrací i designu knihy je Adriana Skálová. Kniha vyšla v edici Bludiště a patří do řady s názvem Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velbloud a Ibis - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velbloud a Ibis - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velbloud a Ibis - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velbloud a Ibis - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velbloud a Ibis - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Velbloud a Ibis - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti