Velká kniha astrologie - Kompletní průvodce vaším horoskopem

Kód: 2473277

Úplný název:

Velká kniha astrologie - Kompletní průvodce vaším horoskopem (Tompkinsová Sue): kompletní pruvodce vaším horoskopem

Autor a popis:

Tompkinsová Sue, Grada, 336 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato praktická příručka po krátkém teoretickém úvodu srozumitelně a naprosto přehledně vysvětluje úplně všechny aspekty radixu, a to po jednotlivých živlech, prvcích, znameních, planetách a domech. Po vysvětlení vzájemných kombinací autorka vše předvede na konkrétních příkladech horoskopu lidí, míst a událostí. Kniha je vhodná jak pro začínající astrology, tak pro pokročilé vykladače, kteří budou mít po ruce seriozní a jasně řazený přehled, ve kterém se mohou při práci rychle zorientovat. Konečně přichází na trh kniha, díky které dokáže pochopit svůj horoskop v potřebné hloubce úplně každý. Pronikněte do tajemství, za kterými jste dosud chodili k odborníkům, zapomeňte na trapné roční předpovědi mediálně známých astrologů. Teď už budete vědět, jak to s vámi doopravdy je. Na rozdíl od jiných podobných knih si při výkladu skutečně vystačíte pouze s touto jedinou publikací, přitom je vše vypsáno podrobně a v potřebné hloubce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha astrologie - Kompletní průvodce vaším horoskopem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha astrologie - Kompletní průvodce vaším horoskopem .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha astrologie - Kompletní průvodce vaším horoskopem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha astrologie - Kompletní průvodce vaším horoskopem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha astrologie - Kompletní průvodce vaším horoskopem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Velká kniha astrologie - Kompletní průvodce vaším horoskopem