Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy

Kód: 8046404

Úplný název:

Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy (Moscovich Ivan):

Autor a popis:

Moscovich Ivan, PERFEKT, 160 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hledáte zábavu a vzrušení? Chcete si ověřit, jak jste na tom se zdatností, šikovností a logikou myšlení? Ivan Moscovich, světoznámý a uznávaný vynálezce, hádankář a umělec, vám to vše nabízí v jedinečné Velké knize hlavolamů. Publikace je sbírkou originálních a podnětných hlavolamů, skládanek, hádanek, rébusů, příkladů, různých obrázků a optických klamů, která kombinuje zábavu se stimulací mozkových buněk a zároveň ji aplikuje na oblast umění, vědy a matematiky. Hra a experimentování povzbudí vaše kreativní myšlení a zároveň vás vyburcuje k aktivitě jako dobře osolené arašídy. Díky této publikaci, která působí jako zdroj živé inspirace, se můžete stát vynalézavějšími, kreativnějšími, šikovnějšími... a navíc vás ještě okouzlí skrytá krása logiky. Tato mimořádná kniha, určená pro všechny věkové kategorie, je příkladem toho, jak se lze smysluplně a tvořivě zabavit ve volném čase.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy