Velká kniha kreslení - Praktický průvodce pro výtvarníky

Kód: 2560728

Úplný název:

Velká kniha kreslení - Praktický průvodce pro výtvarníky (kol.):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 608 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
273 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha je určena všem těm, kteří se touží zdokonalit v kresbě a je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Najdete v ní jasně rozfázovaná a snadno pochopitelná cvičení s ukázkami. Od kresby jednoduchých objektu dojdete k zachycení všech podstatných prvku vašeho okolí, lidí a zvířat. Část knihy je navíc detailně zaměřena speciálně na kresbu lidského těla. Kromě trochy nezbytné teorie se naučíte skicování a zdokonalíte se v pozorování detailu, dozvíte se o vhodných kreslířských materiálech a technikách - zkrátka vše, co potřebujete vědět pro tvorbu originálního díla, ilustrací či kreslených vtipů. Kniha je doplněna velkým množstvím názorných ilustrací, které vás seznámí s tím, čemu se říká vizuálně přesvědčivá, přesná práce; díky tomu sami pochopíte, co potřebujete znát, abyste vdechli svým kresbám život. Je rozčleněna tak, abyste při výuce základu kresby postupovali systematicky, a přitom rozvíjeli svůj osobní kresebný styl. Pusťte se do toho! Vše, co potřebujete, je tužka a čistý papír. Odborného průvodce najdete na stránkách této knihy!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha kreslení - Praktický průvodce pro výtvarníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha kreslení - Praktický průvodce pro výtvarníky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha kreslení - Praktický průvodce pro výtvarníky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha kreslení - Praktický průvodce pro výtvarníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha kreslení - Praktický průvodce pro výtvarníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Velká kniha kreslení - Praktický průvodce pro výtvarníky