Velká kniha princezen - pohádky, básničky, tajnosti princezen, úžasné šaty, tipy na večírk

Kód: 2520656

Úplný název:

Velká kniha princezen - pohádky, básničky, tajnosti princezen, úžasné šaty, tipy na večírk (Disney Walt):

Autor a popis:

Disney Walt, EGMONT, 192 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dovol, abychom se Ti představily. Jmenujeme se Popelka, Sněhurka, Bella, Šípková Růženka, Ariel a Jasmína a jsme nejznámější princezny na světě. Tahle velká kniha s krásnými obrázky, pohádkami a básničkami je celá o nás.
Kromě pohádek a básniček najdeš v knize také spoustu užitečných rad. Pokud máš třeba v plánu uspořádat nezapomenutelný večírek, rády Ti vysvětlíme, jak na to, a naučíme Tě připravovat lahůdky podle našich nejoblíbenějších receptů. A když budeš pozorně číst, můžeš se dozvědět i naše tajemství, která v téhle knize odhalujeme vůbec poprvé!
Ať se Ti naše kniha líbí!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha princezen - pohádky, básničky, tajnosti princezen, úžasné šaty, tipy na večírk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha princezen - pohádky, básničky, tajnosti princezen, úžasné šaty, tipy na večírk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha princezen - pohádky, básničky, tajnosti princezen, úžasné šaty, tipy na večírk (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha princezen - pohádky, básničky, tajnosti princezen, úžasné šaty, tipy na večírk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha princezen - pohádky, básničky, tajnosti princezen, úžasné šaty, tipy na večírk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dívčí knihy

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dívčí knihy / Velká kniha princezen - pohádky, básničky, tajnosti princezen, úžasné šaty, tipy na večírk