Velká kniha relaxace-Kalifornské techniky, které pomáhají zvládat nadměrný stres v životě

Kód: 7205062

Úplný název:

Velká kniha relaxace-Kalifornské techniky, které pomáhají zvládat nadměrný stres v životě (Blumenfeld Larry):

Autor a popis:

Blumenfeld Larry, Pragma, 192 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
112 Kč (140 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Relaxace by se měla stát vedle čteni, psaní a počítáni součástí základního vzdělání každého moderního člověka. Relaxační techniky popsané v této knize by měly být zahrnuty do studijního programu ve všech školách. Jelikož tomu však dosud není, musíme se všichni sami učit, jak zvládat nadměrné stresy a napětí, kterým jsme stále vystaveni. Velká kniha relaxace nabízí široký výběr ověřených postupů, jež nám pomohou prolomit stresový cyklus. Každá kapitola přináší srozumitelnou formou přístupný (a poutavý!) návod, který může každý uplatňovat ve svém životě a který již přinesl úlevu a uvolnění bezpočtu lidi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha relaxace-Kalifornské techniky, které pomáhají zvládat nadměrný stres v životě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha relaxace-Kalifornské techniky, které pomáhají zvládat nadměrný stres v životě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha relaxace-Kalifornské techniky, které pomáhají zvládat nadměrný stres v životě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha relaxace-Kalifornské techniky, které pomáhají zvládat nadměrný stres v životě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha relaxace-Kalifornské techniky, které pomáhají zvládat nadměrný stres v životě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Velká kniha relaxace-Kalifornské techniky, které pomáhají zvládat nadměrný stres v životě