Velká kniha traktorů John Deere

Kód: 9048790

Úplný název:

Velká kniha traktorů John Deere (Macmillan Don):

Autor a popis:

Macmillan Don, Agromachinery, 275 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
293 Kč (419 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Největší encyklopedie traktorů John Deere, Velká kniha traktorů John Deere, je historickým přehledem o výrobě těchto strojů od jejich počátku v roce 1892 až dodnes. Fotografie ukazují nádherně restaurované traktory a kombinují je s obrazy z archivů společnosti Deere. Další ilustrace obsahují vzácné původní prospekty a studiové fotografie hraček a modelů John Deere. Jestliže jste příznivec značky John Deere nebo traktorů všeobecně, vaše sbírka nemůže být kompletní bez Velké knihy traktorů John Deere.


Společnost John Deere se pyšní bohatou historií. Vraťme se do roku 1837, kdy kovář z Illinois John Deere změnil zemědělství výrobou hladkého samočisticího pluhu vyráběného z kvalitní oceli.
Ze zelené obchodní značky Deere vznikla klasická přezdívka Johny Popper a následně se výroba traktorů rozšířila do celého světa. Podařilo se shromáždit množství informací o všech traktorech John Deere, takže příznivci se mohou dovědět více o tomto famózním výrobci traktorů.
Don Macmillan je bezpochyby nejznámější historik a odborník na značku John Deere. Je to autor řady známých knih o tomto výrobci zemědělských strojů. Andrew Morland a Randy Leffingwell jsou dva přední fotografové traktorů a autoři mnoha knih o traktorech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha traktorů John Deere do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha traktorů John Deere.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha traktorů John Deere (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha traktorů John Deere bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha traktorů John Deere doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky