Velká pardubická - Příběhy z dějin, současnosti a zákulisí slavného dostihu

Kód: 7388408

Úplný název:

Velká pardubická - Příběhy z dějin, současnosti a zákulisí slavného dostihu (Kovář Pavel):

Autor a popis:

Kovář Pavel, XYZ, 216 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
147 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Výpravná publikace odborníka na jezdectví představuje nejtěžší a nejprestižnější dostihový závod na kontinentální části Evropy. Tento mimořádný závod se běhá od 5. listopadu 1874 každou druhou říjnovou neděli. Dráha měří 6900 metrů a koně během nich musí překonat 31 překážek. Ve výpravné knize Pavla Kováře s bohatým obrazovým doprovodem se milovníci dostihů dozvědí vše o jejím založení, o překážkách, které musejí koně překonávat, o nejznámějších vítězích i o vítězích, jejichž jména upadla v zapomnění, a nechybí ani část o žokejovi, jehož kariéra je s Velkou pardubickou spjata - Josefu Váňovi. Jako přílohu v knize najdete i seznam všech vítězů Velké pardubické Steeplechase, nejlepší koně historie, nejlepší jezdce historie a nejlepší trenéry a také dostihový slovník a seznam často používaných slangových výrazů s vysvětlením.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká pardubická - Příběhy z dějin, současnosti a zákulisí slavného dostihu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká pardubická - Příběhy z dějin, současnosti a zákulisí slavného dostihu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká pardubická - Příběhy z dějin, současnosti a zákulisí slavného dostihu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká pardubická - Příběhy z dějin, současnosti a zákulisí slavného dostihu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká pardubická - Příběhy z dějin, současnosti a zákulisí slavného dostihu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Velká pardubická - Příběhy z dějin, současnosti a zákulisí slavného dostihu