Velké válečné příběhy - Padesát nezapomenutelných příběhů válečných hrůz a hrdinství

Kód: 8689193

Úplný název:

Velké válečné příběhy - Padesát nezapomenutelných příběhů válečných hrůz a hrdinství (Lewis Jon E.):

Autor a popis:

Lewis Jon E., Víkend, 560 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
300 Kč (429 Kč)
  / ks  
koupit
 

Válka, obecně řečeno, je peklo... Přesto čas od času v lidech vyvolává ty nejlepší vlastnosti. Válečné hrůzy a oběti jdou ruku v ruce s hrdinstvím, sounáležitostí a obětováním se pro druhé... Právě takové příběhy jsou obsahem této knížky.
Jednotlivé kapitoly zahrnují skutečné válečné příběhy, od obléhání Tróje až do dnešních dnů. Vysoce respektovaný historik Jon E. Lewis je dal dohromady na základě pečlivého studia deníků, reportáží válečných zpravodajů, písemných vzpomínek i rozsáhlé odborné literatury a vydaných a nevydaných pramenů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velké válečné příběhy - Padesát nezapomenutelných příběhů válečných hrůz a hrdinství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velké válečné příběhy - Padesát nezapomenutelných příběhů válečných hrůz a hrdinství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velké válečné příběhy - Padesát nezapomenutelných příběhů válečných hrůz a hrdinství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velké válečné příběhy - Padesát nezapomenutelných příběhů válečných hrůz a hrdinství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velké válečné příběhy - Padesát nezapomenutelných příběhů válečných hrůz a hrdinství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Velké válečné příběhy - Padesát nezapomenutelných příběhů válečných hrůz a hrdinství