Velký anglicko-český a česko-anglický slovník

Kód: 7335114

Úplný název:

Velký anglicko-český a česko-anglický slovník (Fronek Josef):

Autor a popis:

Fronek Josef, Leda, 1576 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 314 Kč (1 790 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Největší jednosvazkový oboustranný anglicko-český a česko-anglický slovník v dějinách naší anglistické lexikografie je založen na zcela současném a průběžně aktualizovaném anglickém i českém jazykovém materiálu. Velký důraz je kladen na zpracování slovních spojení a idiomů, na přesné vymezení významů slov pomocí pečlivě volených kontextových charakteristik a na co nejširší použití konkrétních příkladů, pro které slovník nabízí vždy explicitní překlad. V obou částech najde uživatel více než 120 000 hesel a podhesel, přes 200 000 slov a frází a kolem 400 000 ekvivalentů. Nejen čeští, ale i anglicky mluvící uživatelé jistě ocení kromě mimořádně kvalitního obsahu a velkého rozsahu kvality i velmi promyšlenou a přehlednou prezentaci materiálu, která usnadňuje aktivní používání obou jazyků, i uživatelsky příjemnou grafickou úpravu využívající barevný tisk. Slovník je díky svému rozsahu a zpracování určen širokému okruhu uživatelů - žákům, studentům středních i vysokých škol, učitelům, ale také překladatelům a tlumočníkům i dalším jazykovým profesionálům. Ve stupnici podle Evropského jazykového rámce je slovník určen zájemcům od úrovně A1 (začátečníci) až po C2 (velmi pokročilí).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velký anglicko-český a česko-anglický slovník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velký anglicko-český a česko-anglický slovník.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velký anglicko-český a česko-anglický slovník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velký anglicko-český a česko-anglický slovník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velký anglicko-český a česko-anglický slovník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Velký anglicko-český a česko-anglický slovník