Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí?

Kód: 2660148

Úplný název:

Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí? (Platt Richard):

Autor a popis:

Platt Richard, EDIKA, 48 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
52 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Kdo, kdy, kde, a jak? Kdo navrhl, že pracující by měli vládnout naším světem? Kdy smrtelné choroby zdvojnásobily pracujícím platy? Kde byste hledali robota do vašeho domu? Jak dostanete zaplaceno za jedení čokolády? Práce je stará jako lidský život sám. Bez ní by na světě nemohli žít první lidé. Aby jedli, museli lovit a sbírat semena, ovoce a kořínky. Když to srovnáme s prací v továrně nebo kanceláři, zdá se nám to snadné, a snadné to i bylo. Lovci-sběrači pracovali méně než polovinu času dnešní běžné rutiny od pěti do devíti. Práce se brzy změnila v něco, co muži a ženy dělali pro pána, aby ji mohli vyměnit za půdu, jídlo, zboží a později i peníze. Od doby, kdy v 19. století první dva rybáři dostali placené zaměstnání na lodích a trzích, začala „práce“ znamenat zhruba to stejné, co znamená dnes. Takže proč by nás práce měla zajímat? Protože ji musíme dělat celých čtyřicet let! Není to tak zlé, jak to zní. Spousta lidí si najde práci, kterou miluje. Tato kniha vám může pomoci udělat to samé. Prozkoumává svět práce od nejranějších dob až doposud – a dokonce i dál. Série Věřili byste, že...? zkoumá každodenní život v průběhu staletí tak, jak jste to dosud nezažili!

Nahlédnout do Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí? Nahlédnout do Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Věřili byste, že lidé dostávají zaplaceno za to, že spí?