Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek?

Kód: 2660150

Úplný název:

Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? (Platt Richard):

Autor a popis:

Platt Richard, EDIKA, 48 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
52 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kde, kdy, co a kdo? Kde postavil Micky Mouse město? Kdy ve městech zhoustla doprava díky dvojkolákům? Která země postavila své hlavní město na špatném místě? Co je pod povrchem městských ulic? Kdo uvalil daň na jímky? Chcete-li znát odpovědi, čtěte v naší knize! Města jsou krásným místem pro život, práci i zábavu. Mají však i své stinné stránky: mohou být přelidněná, hlučná, znečištěná a nebezpečná. Mnoho měst a velkoměst se vejde do obou kategorií. Jejich obyvatelé se učí vypořádat se všemi výzvami, které život ve městě přináší, aby mohli dosyta a svobodně užívat také všech jeho výhod. Ať už je milujete nebo nenávidíte, v každém případě jimi můžete být donekonečna fascinováni, protože jejich dějiny jsou dějinami samotného lidského života. Umělci mají ve městech domov, krutí vládcové si v nich budují své paláce a chamtiví dobyvatelé je ničí. Co je vlastně obec nebo město? Čím se liší od vesnic? Většina z nás by řekla, že velikostí, ale rozdílů je mnohem více. Obyvatelé vesnic v minulosti obhospodařovali okolní půdu a krajinu. Města byla zase domovem pro řemeslníky a jiné dělníky, kteří nepracovali na polích. Série Věřili byste, že … zkoumá městský život v průběhu staletí tak, jak jste to dosud nezažili!

Nahlédnout do Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? Nahlédnout do Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Věřili byste, že pod Londýnem teče 10 tajemných řek?