Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky

Kód: 2660371

Úplný název:

Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky (Mrázková Eva): 2. trída

Autor a popis:

Mrázková Eva, EDIKA, 64 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
 

Diktáty často bývají pro školáky strašákem. Pomocí cvičebnice Veselé diktáty a doplňovačky se snažíme tuto noční můru trošku polidštit. Máme při tom na paměti dvě důležitá pravidla – opakování dělá mistra a škola hrou. Použili jsme pravopisné oříšky, které děti začínají louskat ve 2. třídě, v pohádkovém příběhu malého draka. Děti jsou na další dráčkovy osudy zvědavé, proto pak k psaní diktátu necítí takovou nechuť, některé se na ně dokonce těší. Texty lze použít dvojím způsobem, který zvolíte podle zralosti dítěte nebo obtížnosti probíraného jevu. Buď můžete dítě nechat v první části doplnit chybějící písmena, nebo mu text podle klíče v závěru nadiktovat. Knížka je vhodná pro procvičování pravopisu ve škole i doma. Cvičebnice se zaměřuje na tyto jevy: ú na začátku slova, ů uvnitř a na konci slova Psaní y (ý) po tvrdých souhláskách h, ch, k, r, d, t, n Psaní i (í) po měkkých souhláskách ž, š, č, ř, c, j, ď, ť, ň Slabiky dě, tě, ně Slabiky bě, pě, vě, mě Párové souhlásky na konci slov – b, p – d, t – ď, ť – h, ch – v, f – z, s – ž, š Přejeme vám hodně zábavy při procvičování pravopisu.

Nahlédnout do Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky Nahlédnout do Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky